מבצעים משתלמים לחודש מאי 05-2024: בדיקת רופא מקיפה וצילום פנורמי מלא

ב-99 ₪ בלבד! במקום 200 ₪

המבצע עד ה-31-05-2024 | המבצע בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

יישור שיניים

יישור שיניים בשיטה המתקדמת בעולם

מרפאת ד"ר מאור ניב D.MD, מעניקה טיפולי אורתודונטיה ע"י מומחה לאורתודנטיה בשיטה החדשנית והמתקדמת לילדים, בני נוער ומבוגרים, אשר מספקת פתרון מושלם בין ההיבט הרפואי לאסתטי  במצב של בעיות סגר ומנשך, שיניים עקומות, בולטות, בעיות צפיפות ורווח של השיניים, אי סדירות של הלסתות והשיניים בלסת עצמה ובנוסף, בבעיות תפקודיות אחרות במצבים רפואיים ואסתטיים השונים.

נגן וידאו

הטיפול נועד לטפל בפגמים בסגירת הפה, הנגרמים כתוצאה מאי סדירות השיניים, חוסר התאמה בין הלסתות או שניהם יחד. הטיפול ישפר לכם את אסתטיקת החיוך, אך החשיבות בטיפול אינה אסתטית בלבד כמו שרבים חושבים, אלא ישנה לו חשיבות רפואית רבה מעבר להיבט האסתטי של שיניים חופפות או עקומות בהיבט הבריאותי שחשוב לא פחות וכנראה אפילו יותר לתפקוד מערכת הלסתות והלעיסה, שכן סגירה נכונה של השיניים היא תנאי לתפקוד תקין של מערכת הלעיסה כולה, יתר על כן לבריאות השיניים, החניכיים ומפרקי הלסת שכתוצאה מחוסר טיפול עלולות להיגרם מחלות ונסיגת חניכיים, בעיות נשימה ועוד בעיות תפקודיות רפואיות ותפקודיות במערכת הלסתות והלעיסה.

שיטת Invisalign הפופלרית

מדובר בטיפול אורתודונטי מתקדם ללא "גשר" בטכנולוגיה דיגיטלית חדשנית ומהפכנית באמצעות קשתיות שקופות כך שתוכלו לשמור על אורך החיים שלכם מבלי לפגום במראה החיוך וללא מבוכה והבחנה בעובדה שאתם עוברים את תהליך הטיפול.

הטיפול כולל סדרה של קשתיות הניתנות להסרה שיש להחליפן כל שבועיים לקשתית הבאה בסדרה. כל קשתית מיוצרת באופן מותאם אישית לשיניים שלכם בלבד. בהרכבת הקשתית, השיניים שלכם יזוזו לאט לאט, שבוע אחר שבוע עד שיתיישרו למקומם הסופי שנקבע. בנוסף לכך, תוכנית הטיפול הווירטואלית אשר נבנית על ידי תוכנה ייחודית מציגה את מהלך שלבי הטיפול באופן הדרגתי לאורך כל מהלך הטיפול.

כבר בהתחלה תוכלו לראות כיצד החיוך החדש שלכם יראה באמצעות סריקה דיגיטלית תלת ממדית מהירה ומדויקת להכנת תוכנית הטיפול בהתאמה אישית.

היות והקשתיות שקופות וקשה להבחין שמרכיבים אותם, הן מאפשרות לכם לעבור את הטיפול מבלי להרגיש מבוכה ואם יש לכם פגישה חשובה או אירוע חשוב, ניתן תמיד להסיר אותן למשך זמן קצר זה.

הטיפול יכול להשתלב באופן פשוט וקל לתוך השגרה היומיומית שלכם ללא כל טרחה או מבוכה. אין כל חוטים או מתכת, לכן אין צורך לדאוג לגירויים בפה, היות והקשתיות נוחות להרכבה וניתן להסירן בקלות על מנת לאכול, לשתות, לצחצח או להשתמש בחוט דנטלי.

האם זה מתאים לאורך החיים שלכם?

מדובר בדרך הטובה ביותר עבורכם לשנות את החיוך מבלי שיפריע לפעילות היומיומית שלכם. אם אתם מוכנים לחיוך שישנה את המראה שלכם,זה בשבילכם. למרות שבשוק קיימות אפשרויות טיפול נוספות, אף טיפול אחר אינו עובד בנוחיות כמו Invisalign.

יישור שיניים שקוף זאת הדרך שלכם לשנות את החיוך ולשמור על הבריאות והחופש שלכם ללא מבוכה!

נגן וידאו

זה הזמן שלכם לצאת למסע בשלושה שלבים

  • פגישת ייעוץ, אחרי שבמרפאה נאשר את התאמתך לטיפול, נבקש לבצע הדמיות, צילומי רנטגן וסריקות דיגיטליות, או הטבעה דנטלית. תיעוד זה ישמש ליצירת תוכנית טיפול  המותאמת במיוחד לכם.
  • לאחר התאמה אישית ישלחו הקשתיות אל המרפאה  ותקבלו סדרה של קשתיות לשימוש יומי, החלפת קשתית תתבצע כל שבוע או שבועיים.
  • תוצאות אחת ל-6-8 שבועות תצטרכו להגיע לביקורת במרפאה כדי לבדוק את התקדמות הטיפול ולקבל קשתיות חדשות. בסיום תוכנית הטיפול, תצטרכו להרכיב פלטת שימור כדי לשמור על החיוך החדש! מדי 6-8 שבועות יהיה עליכם להגיע לפגישות במרפאה לצורך ניטור ההתקדמות וקבלת קשתיות חדשות.
 
יישור שיניים לכל גיל מבלי לוותר על האסתטיקה!
תהליך התאמה מהיר ופשוט
ללא פגיעה בשגרה היומיומית וללא מבוכה!
נשלפות וניתנות להסרה עם נוחות מרבית
קל לשמור על אורך החיים וההיגיינה
רמה אסתטית בסטנדרט הגבוה ביותר
הקודם
הבא

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

050-866-8264

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן