מבצעים משתלמים לחודש מאי 05-2024: בדיקת רופא מקיפה וצילום פנורמי מלא

ב-99 ₪ בלבד! במקום 200 ₪

המבצע עד ה-31-05-2024 | המבצע בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

רפואה דנטלית דיגיטלית

מרפאת שיניים דיגיטלית

מצילום וסריקה דיגיטלית ועד להשתלת שיניים ממוחשבת: מרפאת השיניים בראשות ד"ר מאור ניב D.M.D, משלבת בין ההיבט הרפואי לאסתטי במרפאה אחת, ומעמידה לרשותכם טיפולי רפואת שיניים ואסתטיקה בסטנדרטיים הרפואיים הגבוהים באמצעות מגוון שיטות הטיפול והטכנולוגיות המתקדמות, המהירות והבטוחות ביותר אשר מקצרות תהליכים ומבטיחות טיפולים בדיוק מרבי עם מינימום כאבים ותוצאות איכותית, אסתטיות ומהירות גם במקרים של טיפולים דנטליים מורכבים.

צילום דיגטלי

צילום מהווה כלי מרכזי לרופא השיניים בעת הערכת המצב של המטופל וכאשר מבצעים צילום רגיל למטופל הוא לוקה בחסר עקב התערבות אנושית והצגת מידע חלקי שמתקבלת בתמונת דו מימד.

לעומת זאת, בצילום דיגיטלי אין התערבות אנושית והמצלמה מאפשרת לרופא השיניים לראות תמונה מלאה שמראה את כל חלל הפה ופנים השן עם רמת דיוק גבוה במיוחד המאפשרת לרופא השיניים לזהות מיקומים מדויקים וגדלים של נגעי עששת, לזהות גידולים ונגעים בחלל הפה, שחיקת שן נרחבת ועוד. צילום דיגיטלי גם ממזער משמעותית את רמת הקרינה לעומת צילום רנטגן רגיל.

שיקום הפה באמצעים דיגיטליים

פסגת הטכנולוגיה הדיגיטלית של רפואת השיניים חוסכת בזמן ומסייעת להעניק פתרונות אסתטיים ושיקומים בסטנדרטים הגבוהים ביותר עם דיוק מקסימלי תוך שאתם שותפים מלאים online לתהליך הטיפול באמצעות מכשיר ה- CEREC המתקדם המאפשר צילום וסריקה של השיניים המיועדות, הדמיה וירטואלית תלת ממדית של המצב הקיים ותכנון ועיצוב ממוחשב של השחזורים הרצויים החל מכתרי חרסינה קבועים לשיניים ללא מתכת, שחזורים זמניים או לאורך זמן, גשרים, ציפוי חרסינה לשיניים, סתימות חרסינה, כתרים על גבי שתלים דנטליים והתוצאות בטוחות, עמידות לטווח ארוך, אסתטיות, איכותיות ומדויקות ביותר!

טיפולי רפואת שיניים תחת מיקרוסקופ

טיפולי רפואת שיניים תחת מיקרוסקופ מונעים מרופא השיניים ראות לקויה העלולה להוביל לסיבוכים וסיכונים מיותרים ומאפשרים הגדלה המקסימלית של השיניים והאזור המטופל עם הגעה לתוצאות מדויקות, איכותיות וסיכויי הצלחה גבוהים יותר לעומת טיפולים הנעשים ללא מיקרוסקופ.

העולם התקדם בקצב מסחרר ודברים שהיו נכונים בעבר כבר אינם נכונים בימינו וכך גם בעולם רפואת השיניים. 

הקידמה הטכנולוגית מחייבת אותנו כרופאי שיניים לעצור ולחשוב אילו מן רופאים אנו רוצים להיות?

רופאים המעניקים שרות רפואי עם מכשור וטכניקות טיפול מיושנות או רופאים שרוצים לחתור למצוינות ולהוביל קידמה וחדשנות אשר יבטיחו למטופלינו פתרונות דנטליים בסטנדרטיים הרפואיים הגבוהים ביותר ובאופן הבטוח ביותר עם תוצאות איכותיות ומהירות בדיוק מרבי תוך שהם נהנים מנוחות מקסימלית ומחווית טיפול אחרת.

נגן וידאו

במרפאת ד"ר מאור ניב הבחירה שלנו די ברורה וישנו משפט המלווה אותנו בעת הענקת שירותינו הרפואיים והינו LESS IS MORE מתוך מחשבה שרפואת השיניים צריכה להיות מינימלית בכל הקשור לפגיעה בחומר שן וכך נוכל לקבל תוצאה שהיא הרבה יותר איכותית, מדויקת ועמידה לאורך זמן. שימוש במיקרוסקופ מאפשר לנו לעשות זאת והטיפול באמצעותו מאפשר לנו לראות באופן הטוב ביותר ובהגדלה משמעותית של עד פי 25 מגודלו הטבעי של השן אחרי צריך להבין כי חלל הפה הינו חלל קטן ובו נמצאים עצמים קטנים ואזורים קשים לגישה ולטיפול.

היתרונות בטיפולי רפואת שיניים תחת מיקרוסקופ

  • רפואת חניכיים: איתור אבנית תת חניכית ובניתוחי חניכיים שמבוצעים בצורה מדויקת.
  • רפואת שיניים משמרת: ניקוי מדויק של אזורים עששתים תוך הימנעות מטיפול שורש. ביצוע השלמות שיניים שבורות תוך הגשת דיוק מושלם לשיניים סמוכות וכן, ביצוע שיחזורי שיניים ברמה גבוהה וליטוש ברמה מקסימלית.
  • טיפולי שורש: איתור תעלות ניסתרות, הימנעות מיצירת נקבים, ביצוע חידושי טיפול שורש, ביצוע ניתוחים לקטיעת שורש – אפיסקטומי.
  • שיקום הפה: דיוק מירבי בהשחזות שיניים לכתרים תוך יצירת קו סיום מוגדר, מדויק ואחיד.
  • כירורגיה: עבודה זעירה ומדויקת היכולה למנוע ניתוחים מסובכים ויקרים כגון:הרמת סינוס או לחילופין לסייע בעת ביצוע ניתוחים.
  • יתרונות כללים לשימוש במיקרוסקופ במהלך הטיפולים: טיפול שיניים המעניק למטופל טיפול בטוח, נעים וקל יותר. יכולת ראייה בסנדרט הגבוה ביותר של כל אובייקט בחלל פה המטופל, שליטה מלאה של הרופא במהלך הטיפול, דיוק מרבי ותוצאות איכותיות המונעות החלמה ארוכה יותר, סיבוכים מיותרים וטיפולי המשך שאין בהם צורך עקב חוסר דיוק.
נגן וידאו

השתלת שיניים דיגיטלית

השתלת שיניים דיגיטלית מאפשרת לרופא השיניים לקבל תמונה רחבה ומקסימלית של חלל פה המטופל, לתכנן ולקבוע בדיוק מרבי טרם ההשתלה את מיקום השתלים, מידות השתלים וזווית הכנסת השתלים בהתאמה אישית עפ"י צרכי המטופל עם מינימום פגיעה כירורגית ואפקטיביות מרבית, תוך כדי הימנעות מפגיעה בכלי דם, עצבים וסינוסים ותוך הימנעות מסיכונים וסיבוכים מיותרים.

בנוסף, שימוש בהשתלת שיניים דיגיטלית מאפשרת פתרון גם במקרים מורכבים וגם לזהות כשלים ובעיות שעלולות לצוץ, לקבל תמונת מצב של כל רקמות השן טרם ביצוע ההשתלה, למנוע הפתעות לא רצויות ולהשיג בבטחה הצלחה גבוהה יותר של השתלת השיניים עם תוצאה איכותית ביותר בין ההיבט הרפואי לאסתטי ללא טעויות אנוש ומקסום הקטנת סיכון הכישלון בשתלת השיניים. משך הטיפול הקצר וההתערבות הכירורגית המינימלית מעניק למטופל תהליך החלמה מהיר מאוד יחסית והקטנת כאבים ואי נוחות.

נגן וידאו

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

073-7024444

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן