מבצעים משתלמים לחודש מאי 05-2024: בדיקת רופא מקיפה וצילום פנורמי מלא

ב-99 ₪ בלבד! במקום 200 ₪

המבצע עד ה-31-05-2024 | המבצע בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

כתרים לשיניים

כתרים אסתטיים באמצעים דיגיטליים

מרפאת ד"ר מאור ניב משלבת בין ההיבט הרפואי לאסתטי במרפאה אחת, ומעמידה לרשותכם את פסגת הטכנולוגיה הדיגיטלית בתחום רפואת השיניים המונעת הליך ארוך, מסורבל והגעה מרובה ומיותרת למרפאת השיניים באמצעות מכשיר ה- CEREC החדשני מבית חברת SIRONA הגרמנית המסייעת להעניק פתרונות שיקומים ואסתטיים בסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר עם דיוק מקסימלי ובמינימום זמן תוך שאתם שותפים מלאים online לתהליך הטיפול.

מערכת ה- CEREC החדשנית מאפשרת צילום וסריקה של השיניים המיועדות, הדמיה וירטואלית תלת ממדית של המצב הקיים ותכנון ועיצוב ממוחשב של השחזורים האסתטיים הרצויים החל מכתרי חרסינה קבועים לשיניים ללא מתכת, שחזורים זמניים או לאורך זמן, גשרים, ציפוי חרסינה לשיניים (חזיתות), סתימות חרסינה, כתרים על גבי שתלים דנטליים והתוצאות בטוחות, עמידות לטווח ארוך, אסתטיות, איכותיות ומדיוקות ביותר!

הקודם
הבא

מהו כתר לשיניים?

כתר הינו בנייה מלאכותית מחדש של כותרת השן הטבעית והוא מורכב על תשתית השן המקורית או על מבנה מלאכותי המורכב לשתל דנטלי. כתר מלאכותי למעשה מותקן בדרך כלל במקרים של נזק חמור לשן. תפקידו של הכתר הוא לשקם ולהגן על השן המוחלשת ולמנוע את התפרקותה ותפקיד הכתר על גבי השתל הדנטלי הוא לשחזר את המקום והתפקוד של השן החסרה שנעקרה. הכתר הרגיל המקובל מזה עשרות שנים הינו כתר שבסיסו עשוי מתכת, עליו בונים חרסינה בגוון מתאים לשיניים השכנות לצרכים אסתטיים.

נגן וידאו

כתר אסתטי קבוע מחרסינה מלאה ללא מתכת באמצעים דיגיטליים

שיקום שיניים בקלות ובמהירות, אם אי פעם יצא לכם לחוות את התענוג המפוקפק של שבירת שן, טיפול שורש או שבכלל נזקקתם להשתלה דנטלית או לכל טיפול אחר שדרש הרכבת כתר, סביר להניח שההליך הארוך והמסורבל הכרוך בעניין מוכר לכם היטב. 

בעבר טיפולי שיקום ושחזור השן באמצעות כתר היה תהליך ממושך הדרש לרוב בין 4-5 מפגשים שכללו צילומים, טיפול שיקומי, לקיחת מידות, ביצוע כתר זמני, שליחתן לטכנאי במעבדה וטיפולים שונים לצורך התאמת הכתר במרפאה ולעתים אי שביעות רצון מהתוצאה של מבנה או צבע הכתר דבר אשר היה גורם להחזרה למעבדה ושוב למרפאה עד להשגת התוצאה הרצויה לצורך הרכבת כתר השן האסתטי.

היום באמצעות המהפך הטכנולוגי והפתרון הדיגיטלי של מכשיר "הסרק" החדשני שקיצר את הזמן, מנע הגעה מרובה ומיותרת למרפאת השיניים לצורך הרכבת הכתר האסתטי אשר מצייד אתכם בתום הטיפול עם כתר קבוע ואיכותי בדיוק מקסימלי והתוצאה אסתטית בסטנדרט הגבוה ביותר.

מכשיר ה- CEREC החדשני מבית SIRONA הגרמנית

איך זה עובד?

 • צילום, סריקה דיגטלית ולקיחת מידות: רופא השיניים באמצעות המכשור הדיגיטלי מבצע סריקה בחלל פה המטופל על מנת לקחת מידה ממוחשבת בתלת מימד של השן והרקמות הסובבות אותה, מידה זו נשלחת באופן מיידי למחשב ומתורגמת במחשב למודל של הדמיה וירטואלית תלת ממדית של המצב הקיים ושל התוצאה העתידית המדויקת על פיו נבנה הכתר או השחזור הרצוי. בשלב זה רופא השיניים מבצע עיצוב ממוחשב של השחזורים הרצויים והמטופל יכול להיות שותף מלא לתהליך הטיפול ויכול לבקש שינויים בהתאם לשביעות רצונו. ניתן גם להעתיק שן טבעית זהה שקיימת בפה ולשמור על האנטומיה והמורפולוגיה הטבעית של השיניים.
 • הכנת הבסיס: קובץ זה נשלח למעבדה/מחרטה המייצרת את הכתר מבלוק חרסינה איכותי וחזק המעניק מענה לחוזק השחזור וגם בשל שקיפותו נותן מראה טבעי ללא חומרים מתכתיים הנמצאים בכתרים קונבנציונליים.
 • הרכבת הכתר: רופא השיניים במרפאה מבצע התאמה בפה המטופל והכתר מודבק על תשתית השן או מוברג למבנה מלאכותי המחובר לשתל הדנטלי.
 • התוצאה: כתר איכותי, חזק וקבוע לשיניים בדיוק מרבי ומינימום זמן עם מראה אסתטי טבעי ומושלם בסטנדרט הגבוה ביותר.

יתרונות שיטת הטיפול באמצעות הסורק הדנטלי

 • נוחות, אין מדידות עם חומרים בחלל הפה.
 • מהירות, חסכון בזמן ומניעת שלבים מיותרים, הכתר האסתטי מיוצר לאחר תכנונו במינימום זמן ומאפשר את הרכבת הכתר בפה המטופל.
 • כתר קבוע ופתרון אסתטי בזמן הקצר ביותר.
 • שותפות לתהליך הטיפול, המטופל במהלך הטיפול יכול להיות שותף מלא לתהליך לעומת בעבר.
 • המידות נלקחות באופן דיגיטלי ומאפשרות הגדלה של התמונה המלאה והגעה לפרטים הקטנים, מה שמגדיל את הדיוק יחסית לשיטה הקונבנציונלית.
 • הכתר עשוי מחרסינה מחוזקת המעניקה עמידות לטווח ארוך וגם בשל שקיפותו מעניק מראה טבעי ללא חומרים מתכתיים שנמצאים בכתרים הקונבנציונליים.
 • ניתן להתאים את צבעו של הכתר לצבע של שאר השיניים הטבעיות כדי שנקבל בסוף התהליך תוצאה אסתטית מושלמת.
 • הכתר מודבק לשן או מוברג לשתל דנטלי והינו חזק במיוחד ועמיד לשימוש ארוך טווח של שנים רבות.
 • ללא מידות וללא מטבעים!

מי לא ראה את התמונה הזאת במהלך חייו, חיוך של אדם ואז מופיע מן פס שחור שאינו אסתטי מסביב לקו החניכיים. תופעה זאת פוגעת בחיוך ובביטחון שלנו. בנוסף, תופעה זאת נפוצה בקרב אנשים אשר יש להם כתרי חרסינה מאוחים\מחוברים לסגסוגת מתכת לא אצילה. התופעה תופיע גם בשיניים האחוריות אך מכיוון שאנו לא רואים כל כך לאחור אז איננו שמים לב לכך אך במשנן הקידמי זה כבר סיפור אחר.
תופעה לא אסתטית זו נובעת כתוצאה של תגובת הרקמה הרכה לסגסוגת מתכתית אשר נימצאת בליבת הכתר, מתכות מאיכות ירודה גורמות לגירוי החניכיים ולנסיגתן לאחור עם הזמן.

מי שראה פעם בחייו שיניי זהב בפה של מישהו יכול להיות בטוח שפס שחור כזה לא יופיע מכיוון שזהב הינה מתכת אצילה אשר אינה גורמת לקורוזיה ולכן אינה גורמת לגירוי שכזה ולכן, גם הכתרים יכולים להחזיק מעמד עשרות שנים, אך שיניי זהב אינו דבר אסתטי.

הדרישה לאסתטיקה והשיפור המתמיד בתחום רפואת השיניים הוליד מספר אפשריות חדשות לשיקום ברפואת השיניים מבינהן:

כיתרי EMAX: המילה האחרונה בתחום רפואת השיניים האסתטית. כתר שעשוי 100% חרסינה כך שהתוצאה האסטתית היא מקסימלית והאפשרויות לבחירת גוון בסוג כתר זה הינה רחבה מאוד המאפשרת התאמה מקסימלית.

יתרונות: ריבוי הגוונים מאפשר התאמה מקסימלית לגוון השן, לעולם לא יופיע פס שחור על החניכיים והכתר מאוד חזק ועמיד בפני שחיקה.

כתרי זירקוניה: כתרים מאוד נפוצים בימינו. הזירקוניה משמשת כליבת הכתר וחרסינה לאחר מכן ניבנת עליה. הזירקוניה הינה מתכת אצילה מאוד חזקה, אינה גורמת לתגובה אלרגית ע"י הגוף ועמידה מאוד בפני שחיקה.

יתרונות: חזקה משמעותית יותר מכתרים אחרים, מאוד אסתטיים, שמירה על חומר שן עקב צורך בהשחזה מינימלית של חומר השן.

חזיתיות(ציפויי חרסינה): כתרים אלה זקוקים לפרק שלם בפני עצמם. יעודם של כתרים אלה הינו תיקון עיוותי סגר ומנשך תוך כדי הכנה ממינימלית ביותר של חומר השן ללא צורך בטיפולי שורש או קידוח נירחב של השן. למעשה, אלה בעצם "עלי" חרסינה דקיקים אשר מכסים את המשטח הקידמי של השיניים.

יתרונות: ניתן לשנות סגר, סגירת רווחים, שינוי צבע השיניים בתוצאה אסתטית מושלמת, חזקים מאוד, לא משנים גוון צבע במהלך השנים.

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

050-866-8264

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן