מבצעים משתלמים לחודש מאי 05-2024: בדיקת רופא מקיפה וצילום פנורמי מלא

ב-99 ₪ בלבד! במקום 200 ₪

המבצע עד ה-31-05-2024 | המבצע בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

ציפוי חרסינה

ציפויי חרסינה לחיוך מושלם

מרפאת ד"ר מאור ניב, מעצבים לכם את החיוך המושלם באמצעות ציפוי חרסינה שהינה שיטת טיפול הנפוצה והפופולרית בעיקר אצל הסלבריטאים לפתרון אסתטי דנטלי המקנה בצורה הרמונית ופרופורציונלית חיוך בוהק עם מראה אחיד ולבן. ציפוי החרסינה הינו עלה דקיק וחזק מאוד, מודבק על החזית השיניים הקדמיות ויוצר משטח חזית חדש, עמיד לאורך שנים, בטוח וללא כאבים. פותר בעיות אסתטיות שונות כגון: עיצוב ובנייה מחדש של השיניים, שינוי צבע, הלבנת שיניים צהובות ומוכתמות, סגירת משנן מרווח, השלמת שיניים פגומות.

מבצע ציפוי חרסינה לשיניים – רפואת שיניים אסתטית מקצועית!

קבלו הנחה בשווי 700 ₪! ציפוי חרסינה מקצועי לשיניים ב-3,800 ₪ בלבד! במקום   4,500 ₪  

המבצע עד ה-31-05-2024 בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

נגן וידאו

מבצע ציפוי חרסינה לשיניים – רפואת שיניים אסתטית מקצועית!

קבלו הנחה בשווי 700 ₪! ציפוי חרסינה מקצועי לשיניים ב-3,800 ₪ בלבד! במקום   4,500 ₪  

המבצע עד ה-31-05-2024 בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

הן נוצצות ובוהקות, לבנות וסמל סטטוס, מתלבשות על השניים החזיתות ומעניקות לוק זוהר ומושלם. ציפוי השן באמצעות חרסינה המכונה גם למינציה או למינייט הינו טיפול שמרני ולא פולשני עם פגיעה מינימלית של חומר השן למטרות אסתטיות בו מכסים את השן בשכבה דקה של חומר על מנת להעניק פתרונות לפגמים אסתטיים שונים בשן או על מנת להגן עליה מנזק באמצעות החזיתיות (ציפויים) העשויים חרסינה ובשמם הלועזי: Porcelain Laminate Veneers PLV חזיתיות מחרסינה. שיטת הטיפול נפוצה ופופולרית ביותר ברחבי העולם, כאמור בטוחה וללא כאבים וכוללת הדבקת ציפויי חרסינה דקיקים על חזית השיניים הקדמיות.

מבצע ציפוי חרסינה לשיניים – רפואת שיניים אסתטית מקצועית!

קבלו הנחה בשווי 700 ₪! ציפוי חרסינה מקצועי לשיניים ב-3,800 ₪ בלבד! במקום   4,500 ₪  

המבצע עד ה-31-05-2024 בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

ציפוי החרסינה למעשה הינו עלה דקיק וחזק מאוד שעוביו נע במומצע בין 0.3-0.6 מ""מ ולעיתים לצורך הדבקתו על גבי השן רופא השיניים מחספס שכבה קלה מהאמייל השן בעוביו של הציפוי הנע כאמור בין 0.3-0.6 מ""מ למרות שישנם מקרים שאין כלל צורך בהשחזת השן.

טיפול האסתטיקה דנטלית מתבצע לרוב בשני מפגשים והינו מהיר במיוחד. במפגש הראשון מתבצעת פגישת ייעוץ ותאום ציפויות לתוצאה הרצויה, תכנון והכנה של השיניים המיועדות בו רופא השיניים מחספס שכבה דקה מאמייל השן לרוב רק במשטח החיצוני וללא הרדמה ולאחר מכן ימסר הגשר הזמני אשר מדמה את התוצאה האסתטית הסופית. במפגש השני רופא השיניים יבצע הדבקה של ציפוי החרסינה על השיניים שהוכנו מראש אשר ילוו את המטופל לאורך הזמן ויעניקו לו את החיוך המושלם כפי שחלם.

נגן וידאו

חיוך לבן ובסטייל כמו של הסלבריטאים
באמצעות ציפוי חרסינה לשיניים!

יתרון שיטת הטיפול האסתטי דנטלי הוא בכך שהינו שמרני, רופא השיניים כמעט ואינו מוריד מחומר השן וחומר ציפוי הרחסינה לשן חזק במיוחד עד שהציפוי הופך להיות חלק בלתי נפרד מהשן ועמיד בפני שחיקה והכתמה. למעשה, לאחר הטיפול, השן חוזרת לרמת חוזקה שהייתה לה בתקופת הנעורים שלכם עם תוצאה אסתטית מושלמת ועמידה ביותר לאורך שנים המשפרת את הצורה, אורך, הצבע ואף את זווית השן המקנה קשת שיניים בצורה הרמונית ופרופורציונלית ברמת דיוק גבוהה וללא הבדלי צבע של השיניים.

טיפולי ציפוי החרסינה במרפאה ניתנים בהתאמה אישית ע"י ד"ר מאור ניב וצוות רב תחומי מקצועי ומיומן המשלב בין ההיבט הרפואי לאסתטי במרפאה אחת, תוך שימוש בחומרים האיכותיים ביותר ובמגוון שיטות טיפול וטכנולוגיות חדשניות, מתקדמות, בטוחות ומהירות.

כולם פועלים באישור ורישוי משרד הבריאות, ומעניקים למטופלינו ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך באדיבות ומסירות, כדי שסדרת הטיפולים תתבצע באופן איכותי, מהיר, קל וביחס עוטף ביותר.

שאלות נפוצות

ניתן באמצעות ציפוי חרסינה לפתור בעיות אסתטיות שונות בשיניים כגון: עיצוב ובנייה מחדש של השיניים, שינוי צבע השיניים, הלבנת שיניים צהובות ומוכתמות, סגירת משנן מרווח, לרווח שיניים צפופות, השלמת שיניים פגומות, הכנסת שיניים בולטות לתוך קו הסגר, הארכת כותרות שיניים ועוד. בנוסף, ניתן גם לעצב את החיוך ולשפר את המראה על ידי שימוש בטכניקה זאת למי שסובל משיניים מעט עקומות למרות שחשוב לציין כי ציפוי חרסינה לשיניים הוא אינו תחליף לאנשים הזקוקים ליישור שיניים.

באופן כללי כאשר הציפוי מונח בצורה מדויקת על גבי השן והודבק בצורה הנכונה הציפויים אמורים להחזיק מעמד שנים על גבי שנים, במידה וציפוי נופל מן השן ניתן להדביק אותו חזרה במרפאת השיניים. במידה וציפוי נשבר, זוהי תופעה נדירה (לפחות במרפאתנו) כנראה שהייתה נקודת לחץ בציפוי אשר גרמה ללחץ עודף ולשבר. במצב זה יש לבצע תיקון של ההשחזה של השן ולבצע ציפוי חדש.

חשוב מאוד! מומלץ כמובן להימנע מפיצוח פיצוחים, פיצוח בוטנים או אגוזים, לעיסת עצמות או כל דבר קשיח יתר על המידה.

לא, מרגע ההדבקה ולכל אורך זמן שציפוי הלמינייט נמצא על גבי השן הוא לא ישנה גוון.

צחצחו שיניים והשתמשו בחוט דנטלי כרגיל ובמידה ואתם לא משתמשים בחוט דנטלי רצוי בייחוד כשמודבקים ציפוי חרסינה על גבי השיניים.

הכנת ציפוי החריסנה מצריכה חשיבה משותפת של המטופל, רופא השיניים וסגל המעבדה בכדי להביא את התוצאה האסטית הרצויה באופן הטוב ביותר בהתאם למקרה, אחד היתרונות מבין רבים אצלנו במרפאה שאנו מציעים למטופלינו לקבל הדמייה של העבודה טרם תחילת הטיפול, ולאחר קבלת הציפויים אנו נדמה את ההדבקה על גבי השיניים כך שבמידה ויהיה צורך בשינויים מסוימים טרם ההדבקה יהיה אפשרות לבצעם.

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

050-866-8264

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן