מבצעים משתלמים לחודש מאי 05-2024: בדיקת רופא מקיפה וצילום פנורמי מלא

ב-99 ₪ בלבד! במקום 200 ₪

המבצע עד ה-31-05-2024 | המבצע בכפוף לתקנון | ט.ל.ח

חרדה דנטלית

דרכי התמודדות

חוטפים צמרמורת רק מהמחשבה על טיפול שיניים? אתם לא לבד, מסתבר שלא מעט מהאוכלוסייה סובלים מחרדה דנטלית והבשורה הטובה: שיש מה לעשות עם זה.

מדובר בדבר טבעי ונפוץ וזוהי בהחלט תופעה שכיחה ואין להתבייש או להרגיש אשמה בגללה. החרדה מהווה מכשול ולעתים מונעת מאנשים מלטפל בעצמם, להזניח ולדחות טיפולים הכרחיים למרות שידועה החשיבות על שמירה היגיינת הפה, בריאות החניכיים והשיניים ולכך צפויים הידרדרות בבריאות החניכיים והשיניים.

כשמזניחים את הבריאות הדנטלית ומגיעים לטיפולים רק כאשר אין ברירה, קיימים במצב כזה נזקים שנגרמים ועלולים להיות קשים וחלקם אף בלתי הפיכים החל מפגיעה אסתטית של השיניים ועד לטיפולי שורש ולנזקים קשים כמו מחלות ונסיגת חניכיים, ספיגת עצם, תזוזות השיניים ואף לאובדן מלא שלהן ועוד מצבים רפואיים שונים שגוררים לאי נעימות רבה בחלל הפה וטיפולים מורכבים, ממושכים ויקרים יותר!

איך בכל זאת אפשר להתמודד עם התופעה?

מרפאת ד"ר מאור ניב, הינה מרפאה מודרנית ומעוצבת המשרה אווירה נעימה, רגועה ותחושה ביתית עם נוחות מרבית למטופלים ע"י צוות רפואי בעל גישה נכונה ומיומנות להפגת החרדה המעניקים מגוון שיטות טיפול למטופלים בעלי החרדה גם במקרים קיצונים באמצעות: מסכי LCD באזור ההמתנה להסחת הדעת ממחשבות לגבי הטיפול המתקרב, מסכי LCD בחדרי הטיפול בתקרה מעל כיסא המטופל על מנת לצפות בסרטונים ותכנים במהלך הטיפול כדי להסיח את הדעת במהלך הטיפול, צבעים נכונים של המרפאה ומדי צוות המרפאה אשר תורמים להרגעה, טיפול באמצעות גז צחוק, סדציה, מכשיר הרדמה ממוחשבת ועוד המאפשרים להתמודד עם הפחד ולעבור את הטיפולים ללא חששות כדי שתצאו מהמרפאה כשאתם רגועים ועם חיוך בריא ואסתטי.

תגיעו ויחד נתגבר על החרדה כדי שלא תפסיקו לחייך!

לפגישת ייעוץ ואבחון, נא מלאו את פרטיכם ונציגנו יחזרו אליכם בהקדם!

טל

073-736-7199

עזרה ראשונה

050-866-8264

כתובת

צלח שלום 1 ,פתח תקווה

התקשרו עכשיו
דילוג לתוכן